Didelio intensyvumo karių pratybos

Balandžio 10 d. nuo 7 val. iki balandžio 11 d. 12 val. Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariai vykdys didelio intensyvumo pratybas.

Jų metu maršrutu Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (Kareivinių g. 9, Kaunas)–Brigados generolo Kazio Veverskio poligonas (Kazlų Rūda) bei jo apylinkėse judės karinio transporto kolonos. Gyventojų prašome išlikti ramiais.

Lietuvos kariuomenė užtikrina, kad pratybose bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik keliais, nebus naudojama pirotechnika ir imitacijos priemonės.

 

Lietuvos kariuomenės informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content