Kvietimas dalyvauti apklausoje

Kaunas rengia sporto ir sveikatinimo strategiją. Vienas iš pagrindinių tikslų – gauti kauniečių grįžtamąjį ryšį apie juos dominančias sporto ir fizinio aktyvumo veiklas, renginius, infrastruktūrą. Anoniminė apklausa leis išsigryninti gyventojų lūkesčius ir tobulintas kryptis.

Norintys prisidėti prie dar sportiškesnio miesto kūrimo, prašome užpildyti atsakymus klausimyne. Užtruksite apie 15–20 minučių!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content