Paaiškėjo Pavasario mugės organizatorius

Kaunas ruošiasi tradicinei pavasario mugei ir skelbia konkursą laimėjusį organizatorių – VšĮ „Sukurta LT“. Konkurse dalyvavo du pareiškėjai.

Pavasario mugė organizuojama vieną kartą per metus. Šiais metais ji vyks balandžio19–21 dienomis. Renginio tema – „Tradicinių amatų kūrėjai ir puoselėtojai Kaune“.

Mugėje galima prekiauti tautinio paveldo produktais, tradiciniais gaminiais, tautodailės ir dailiųjų amatų gaminiais, gamtos gėrybių, žemės ūkio ir maisto produktais, organizuojama kultūrinė programa.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content