Lauko taktikos pratybos

Lietuvos kariuomenės Pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Kunigaikščio Vaidoto pėstininkų batalionas nuo kovo 12 d. 07.00 val. iki  15 d. 17.00 val. vykdys taktikos pratybas Kauno mieste.
Planuojama, kad jose dalyvaus apie 100 karių. Pratybų metu numatomas karinės technikos judėjimas, šaudmenys nebus naudojami.

Organizatoriai užtikrina, kad pratybų rajone bei naudojamose patalpose bus užtikrinama tvarka, laikomasi gamtos apsaugos ir kelių eismo taisyklių.

Lietuvos kariuomenės informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content