Nacionalinis diktantas

Kauno savivaldybė jungiasi prie vėl organizuojamo ir Lietuvoje didžiulio populiarumo sulaukusio Nacionalinio diktanto 2024 bei tęsia partnerystės su šiuo projektu tradiciją.

Konkurso rengėjas VšĮ Pilietinės minties institutas bei šio projekto partneriai 2024 m. kovo 15 d. 11 val. (penktadienį) kvies lietuvių kalbos mylėtojus dalyvauti Nacionaliniame diktante. Nacionalinis diktantas bus transliuojamas per LRT Radiją.

Visa informacija apie projektą. 

Galimybę rašyti Nacionalinį diktantą suteiks ir vietos bibliotekos bei mokyklos.

Kaune visus gimtosios kalbos mylėtojus diktantą kviečiame rašyti savivaldybės didžiojoje salėje (Laisvės al. 96) bei ugdymo įstaigose ir bibliotekose.

Kviečiame  diktantą rašyti įstaigas, įmones bei visus savivaldybės darbuotojus.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content