Lietuvos kariuomenės vertinamosios pratybos

Nuo vasario 26 iki kovo 1 d. Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono ir Kunigaikščio Vaidoto pėstininkų bataliono kariai dalyvaus vertinamosiose lauko taktikos pratybose civilinėje aplinkoje. 

Pratybų lokacijos numatytos Šančių, Kalniečių, Petrašiūnų, Aleksoto, Dainavos, Panemunės ir Gričiupio teritorijose. Pratybose dalyvaus apie 250 karių su ginklais, bus naudojama pirotechnika ir imitacijos priemonės. 

Pratybų metu, Europos pr. teritorijoje, taip pat bus vykdomi sprogdinimo darbai su imitaciniais sprogmenimis. Aleksoto ir aplinkinių rajonų gyventojai gali girdėti sprogimų garsus. 

Karių judėjimas numatytas tiek tamsiuoju, tiek šviesiuoju paros metu. Lietuvos kariuomenė užtikrina, kad pratybų rajone bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik keliais. 

Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono nuotr.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content