Kaune apdovanoti progresyviausi pedagogai – „Metų švietėjai 2023“

Kauno švietimo inovacijų centras tradicija tapusioje „Metų švietėjų“ ceremonijoje jau 20-ąjį kartą pasveikino iškiliausius miesto pedagogus. Laureatai įvertinti už švietėjišką veiklą, nuolatinę inovacijų paiešką ir sklaidą, efektyvų bendradarbiavimą rengiant naujas metodikas bei dalinimąsi vertinga patirtimi. Jubiliejinėje  apdovanojimų ceremonijoje „Metų švietėjo“ titulą pelnė „Saulės“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Audronė Kondrotienė.

Kauno švietimo inovacijų centras jau du dešimtmečius puoselėja unikalią tradiciją pagerbiant ryškiausias metų asmenybes. Kauno kino centre „Romuva“ surengtoje jubiliejinėje „Metų švietėjo“ apdovanojimų ceremonijoje nusilenkta miesto mokytojams už jų veiklas, nuolatinę inovacijų paiešką, efektyvų bendradarbiavimą dalijantis vertinga patirtimi su švietimo bendruomene.

Antrus metus iš eilės apdovanota ir „Metų švietėjų bendruomenė 2023“. Šįkart už visapusišką indėlį titulas įteiktas Panemunės pradinei mokyklai.

„Visuomenės kaitos maratone pirmieji bėga švietimo žmonės – lyderiai, kelrodžiai. Būti visuomenės priešaky – sudėtinga misija. Neužtenka vien ambicijos – reikia tinkamų instrumentų. Didžiuojuosi Kauno švietimo žmonėmis, kurie geba visa tai sukurti, atrasti ir dosniai dalijasi su kitais“, – sakė Kauno švietimo inovacijų centro direktorė Rasa Bortkevičienė, pasveikinusi 20 metų sukaktį mininčio iškilmingo renginio dalyvius.

2023-iųjų „Metų švietėjo“ apdovanojimui buvo nominuoti 9 pedagogai:

  • „Saulės“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Audronė Kondrotienė;
  • Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos psichologė Danutė Padelskaitė;
  • Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, istorijos mokytoja ekspertė Edita Mačiulaitienė;
  • Tado Ivanausko progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja ekspertė Edita Piekienė;
  • Lopšelio-darželio „Rasytė“ pagalbos mokiniui specialistė, logopedė ekspertė Eglė Žičkuvienė;
  • Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos geografijos mokytoja ekspertė Laima Lapinskienė;
  • Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos matematikos mokytoja ekspertė Odeta Stanevičienė;
  • „Vyturio“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, akordeono mokytoja ekspertė Reda Labanauskienė;
  • Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos psichologė Roberta Naujokė.

Įvertinus kompetencijas, metodines veiklas, inovacijų paieškas bei sklaidą, ugdymo kokybės kėlimą, apdovanota labiausiai per praėjusius metus nusipelniusi pedagogė. „Metų švietėjo“ titulą pelnė „Saulės“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Audronė Kondrotienė.

„Šiuolaikinėje visuomenėje jaunam žmogui teigti, kad knyga yra pats geriausias tavo draugas, turbūt, labai sunku. Vaikui visada būtina rodyti pavyzdį, padrąsinti jį tikėti ir svajoti. Tik svajojantis žmogus gali būti didelis žmogus – kurti kur kas gražesnį pasaulį“, – neabejoja laimėtoja.

Į šventinę apdovanojimų ceremoniją pakviesti miesto ugdymo įstaigų vadovai, mokytojai ir pagalbos specialistai, dosniai savo žiniomis bei profesine patirtimi besidalijantys su švietimo bendruomene. Ceremonijos dalyviams koncertavo grupė „Jauku“ – Ieva Barbora Juozapaitytė ir Andrius Apšega.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content