Skelbiama 2024 m. pavasario mugės Kaune organizatoriaus paieška

Kauno miesto savivaldybė skelbia 2024 metų pavasario mugės organizatoriaus parinkimo konkursą. Konkursas organizuojamas vadovaujantis Pavasario ir rudens mugių organizatorių parinkimo tvarkos aprašu, patvirtintu Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2022 m. lapkričio 30 d. įsakymu Nr. A-4494. Konkurse gali dalyvauti Lietuvos Respublikoje registruoti juridiniai asmenys, kurie pagal įstatymus nėra bankrutavę ar bankrutuojantys, nėra likviduojami ar restruktūrizuojami, nėra su kreditoriais sudarę taikos sutarties, sustabdę ar apriboję savo veiklos.

Pavasario mugė gali būti organizuojama Laisvės alėjoje, Nepriklausomybės a., Vilniaus g., Rotušės a. vieną kartą pavasario sezono metu. Mugėje galima prekiauti tautinio paveldo produktais, tradiciniais gaminiais, tautodailės ir dailiųjų amatų gaminiais, gamtos gėrybių, žemės ūkio ir maisto produktais pagal tuo metu prekybai galiojančias tvarkas, mugėje organizuojama kultūrinė programa pagal tuo metu renginių viešosiose vietose organizavimui galiojančius reikalavimus.

Norintys dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos lietuvių kalba surašytus dokumentus:

  1. Užpildytą nustatytos formos paraišką, patvirtintą konkurso dalyvio vadovo ar jo įgalioto asmens parašu ir antspaudu (jei turi);
  2. Konkurso dalyvių įstatų ar juos atitinkančio dokumento tinkamai patvirtintą kopiją;
  3. Valstybinės mokesčių inspekcijos išduotą dokumentą ir Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos išduotą dokumentą arba valstybės įmonės Registrų centro Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka išduotą dokumentą, patvirtinantį, kad konkurso dalyvis yra įvykdęs įsipareigojimus, susijusius su mokesčių mokėjimu ir socialinio draudimo įmokų mokėjimu. Dokumentai turi būti išduoti ne vėliau kaip prieš mėnesį iki voko su paraiška dalyvauti konkurse registravimo dienos;
  4. Mugės schemą (įvertinus lauko kavinių išdėstymą ir įrengimą);
  5. Dokumentus, kuriuose yra duomenų, patvirtinančių konkurso dalyvio patirtį mugių ar panašių renginių, kuriuose dalyvavo ne mažiau nei 100 prekiautojų (paslaugų teikėjų), organizavimo srityje.

Dokumentai užklijuotame ir užantspauduotame voke su užrašu ,,Pavasario mugės organizatoriaus parinkimo konkursui” priimami ir registruojami darbo dienomis nuo 2024 m. vasario 6 d. iki 2024 m. vasario 21 d. 17 val. Savivaldybės administracijos Klientų aptarnavimo ir informavimo skyriuje (5 darbo vietoje) Laisvės al. 96, Kaunas.

Išsamesnę informaciją suteiks Kultūros skyriaus specialistė Laima Praškevičienė, Laisvės al. 96, 503A kab., tel. (8-37) 42 40 69, 8 669 25848, el. paštas l[email protected]

Konkurso komisijos posėdis vyks 2024 m. vasario 22 d. 10:30  val. 203 kab., Laisvės al. 96, Kaunas. Konkurso laimėtojas – Pavasario mugės organizatorius – bus paskelbtas Kauno miesto savivaldybės interneto  puslapyje  www.kaunas.lt iki 2024 m. vasario 29 d. Susipažinti su konkurso sąlygomis konkurso dalyviai gali Savivaldybės interneto svetainėje – epaslaugos.kaunas.lt/

Laisvės al., Nepriklausomybės a., Vilniaus g., Rotušės a. yra valstybės saugomos teritorijos. Už leidimo įvažiuoti mechaninėmis transporto priemonėmis į valstybės saugomas teritorijas (toliau – leidimas) išdavimą yra privaloma Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimu nustatyta rinkliavos įmoka.

Apie leidimų išdavimą informaciją rasite ­ parkavimaskaune.lt Atkreiptinas dėmesys, kad leidimas nesuteikia teisės statyti transporto priemonės leidime nurodytoje teritorijoje.

Mugės organizatorius įsipareigoja vadovautis Kauno mieste renginių organizatoriams galiojančia tvarka ir keliamais reikalavimais; vykdyti mugės organizatoriaus pareigas, nustatytas Pavasario ir rudens mugių organizatorių parinkimo tvarkos apraše.

Konkursą vykdanti Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta konkurso komisija pasilieka teisę esant nepalankiai sergamumo situacijai ar kitai ekstremaliai situacijai Pavasario mugę atšaukti.

 

Kauno miesto savivaldybės administracija

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content