Skelbiama nepriklausomų ekspertų atranka „Iniciatyvos Kaunui“ projektų vertinimui

Programą „Iniciatyvos Kaunui“ administruojanti Kauno miesto savivaldybė kviečia registruotis į nepriklausomų ekspertų, kurie gali atlikti projektų paraiškų vertinimą pagal kokybės kriterijus, duomenų bazę.

Pretendentams keliami šie reikalavimai: aukštasis universitetinis arba aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas, nepriekaištinga reputacija ir patirtis Europos Sąjungos, tarptautinių institucijų, valstybės arba savivaldybės lėšomis finansuojamų projektų rengimo, vertinimo arba įgyvendinimo srityje. Svarbu gerai išmanyti viešojo administravimo subjektų veiklos principus. Be to, privalu turėti darbinės patirties, specialiųjų žinių ir įgūdžių srityje, kurioje atliekamas ekspertinis vertinimas.

Vertinimo ekspertais gali būti Lietuvos ir užsienio mokslo ir studijų įstaigų, verslo, nevyriausybinių organizacijų, konsultacines ir ekspertines paslaugas teikiančių bei kitų organizacijų atstovai ar pavieniai asmenys. Siekiant užtikrinti objektyvų bei nešališką projektų paraiškų vertinimą, ekspertais negali būti savivaldybės tarybos nariai ir administracijos, tarybos bei mero sekretoriato darbuotojai.

Kandidatai turi pateikti:

  • išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijas;
  • laisvos formos gyvenimo aprašymą, kuriame būtų tiksliai įvardinta turima patirtis, įgūdžiai ir kompetencijos, reikalingos vertinti Programos „Iniciatyvos Kaunui“ projektus.

Laiškų su dokumentais laukiame iki šių metų gruodžio 5 d. dienos el. pašto adresu [email protected].

Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas) bus naudojami tik programos „Iniciatyvos Kaunui“  paraiškų vertinimo ir analizės tikslais bei bus prieinami tik Kauno miesto savivaldybės administracijos darbuotojams. Paraiškų rengėjų prašymu paraiškų vertinimo rezultatai bei išvados jiems gali būti pateikti, nenurodant ekspertų pavardžių ar kitos ekspertų tapatybę galinčios atskleisti informacijos.

Išsamesnę informaciją apie ekspertų darbą teikia Kauno miesto savivaldybės Strateginio planavimo, analizės ir programų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Laura Pauparytė (el. p. [email protected], tel. +37060677968).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content