Kviečiame prisijungti prie iniciatyvos „Pakviesk kaimyną ukrainietį pusryčių!“

Tarptautinės migracijos organizacijos Vilniaus biuras kviečia Jus prisijungti prie komunikacijos kampanijos „Draugystė šildo labiau nei megztinis“ ir tapti iniciatyvos „Pakviesk kaimyną ukrainietį pusryčių!“ dalimi.

Karo pabėgėliai ukrainiečiai Lietuvoje gyvena jau antrus metus, čia ne tik laukia karo pabaigos, tačiau integruojasi, kuria verslus ir darbo vietas, pradeda arba mokosi lietuvių kalbos ir dažnai yra tiesiog puikūs kaimynai, kuriems reikia mūsų draugystės.

Kviečiame Jus prisidėti prie iniciatyvos ir pakviesti Kauno miste gyvenančią ukrainiečių šeimą ar bendruomenę neformaliai pabendrauti prie pusryčių stalo. Tikime, kad bendravimas yra forma, kuria galime padėti ukrainiečiams mokytis lietuvių kalbos, padėti sėkmingai integruotis ir gerai jaustis Lietuvoje.

Pradėkime kaimynų ukrainiečių pažinimo mėnesį kartu!

Susidomėjus kviečiame registruotis: https://bit.ly/45GuBr8

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content