Autobusų ir troleibusų eismas lapkričio 25 dieną 

2023 m. lapkričio 25 d. Rotušės aikštėje vyks Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė, kurios numatoma pabaiga apie 20.30 valandą.

Po renginio apie 20.45 val. iš Kauno pilies stotelių keleivius veš 35-ojo A Vilniaus g.–Freda, 37-ojo Juozo Grušo meno gimnazija–Partizanų g., 40-ojo Urmo turgus–(Partizanų g.)–Kauno ligoninė (Šilainiai) maršrutų autobusai ir 1-ojo Islandijos pl.–Vaidoto g., 5-ojo Petrašiūnai–Varnių g. (tik link Petrašiūnų), 7-ojo Partizanų g.–Kaniūkai, 10-ojo A Partizanų g.–Kėdainių g., (tik link Partizanų g. ), 11-ojo Islandijos pl.–Kaniūkai  (tik iki Islandijos pl.) maršrutų troleibusai.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content