„Lengvos Kalėdos Kaune“ – kvietimas įžiebti miesto eglę ir viltį širdyse

Lapkričio 25 d., 19.30 val., Rotušės aikštėje bus įžiebta įspūdinga plunksnomis padabinta Kalėdų eglė. Šiemet kauniečiai ir miesto svečiai į vieną didžiausių metų renginių kviečiami šūkiu „Lengvos Kalėdos Kaune”. Pirmą kartą renginio dalyviai turės išskirtinę galimybę patirti reginį 360 laipsnių kampu – scena bus sumontuota aplink žaliaskarę.

Originalūs šventės sprendimai

Kalėdų eglės įžiebimo renginio organizatoriai pristatydami šventės koncepciją akcentuoja žmogiškuosius santykius – jaukius susitikimus su svarbiais žmonėmis, dėmesį tiems, kuriems jo labiausiai reikia – žmogiškąjį stebuklą, kurį mes patys galime dovanoti savo artimiesiems.

„Įžiebimo šventėje visai Lietuvai parodysime miestą, kuriame gyvena Kalėdų stebuklu tikintys žmonės. Į renginį atvykusiuosius stebinsime netradiciniais scenografiniais sprendimais – aplink eglę bus suformuotos skirtingos sceninės erdvės, o ją pačią apgaubs specialus videografinis šydas“, – atskleidžia Kauno savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Agnė Augonė.

Šventinį stebuklą miesto širdyje kurs Senelis Kalėda, Jovani, Justinas Jarutis, Remis Retro, Evgenya Redko bei kiti žinomi Lietuvos atlikėjai. Kauno eglės įžiebimo koncertą tiesiogiai transliuos LNK.

Staigmenos ir edukacijos

Rotušės aikštėje lauks gausybė pramogų ir staigmenų iki pat sausio 6 dienos. „Senamiestyje bus organizuojamas orientacinis žaidimas, staigmenų kviesime ieškoti viešajame transporte, taip skatindami miestiečius kalėdiniu laikotarpiu palikti asmenines transporto priemones namuose ir iš tikrųjų pajausti miestą. Kalėdinio miestelio veiklos labiausiai sužavės mažuosius kauniečius. Čia stebins edukacijų gausa: nuo ketvirtadienio iki sekmadienio vaikai iki pat Naujųjų metų galės kepti meduolius, spurgas, gaminti kalėdinius žaisliukus“, – teigė A. Augonė.

Ji atskleidžia, kad vyks nemažai socialinių akcijų – šiais metais bus kviečiama susipažinti su nevyriausybinių organizacijų veikla.

Kalėdų giesmės mieste

Rotušės aikštėje net tris vakarus iki šv. Kūčių skambės kalėdinės giesmės. Jas atliks ne tik profesionalų chorai, bet ir vaikai. „Kviečiame prisijungti ir giedoti kartu – laukti Kalėdų stebuklo lengvai, jaukiai ir bendraminčių būryje“, – sakė A. Augonė.

Kaip ir pernai kalėdinis paštas veiks visu pajėgumu – kauniečiai ir miesto svečiai galės nemokamai siųsti šventinių linkėjimų kupinus atvirlaiškius savo artimiesiems, draugams ir bičiuliams visoje Lietuvoje.

Naujuosius 2024-uosius metus Kauno miesto savivaldybė kviečia sutikti Rotušės aikštėje vyksiančiame vakarėlyje, kur susirinkusiųjų lauks linksmybės be fejerverkų. Daugiau informacijos: kaledos.kaunas.lt.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content