Dėl remonto ribojamas eismas ties Vandžiogalos plentu

Nuo pirmadienio, lapkričio 6 dienos, kelininkai pradės remontą išvažiavime iš magistralės A1 Vandžiogalos plento link. Dėl suplanuotų asfaltavimo darbų čia eismas bus laikinai ribojamas.

Siekiant išvengti spūsčių, gyventojams siūloma rinktis alternatyvų maršrutą – važiuoti per atnaujintą Užnerio gatvę arba keliauti viešuoju transportu. Autobusai kursuos įprastais maršrutais, o 54-asis vėl stos „Smiltynės g.“, „Salantų g.“ ir „Vytėnų g.“ stotelėse.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content