Prireiks kantrybės Ateities plente: bus ribojamas eismas ties Amalių pervaža

Nuo rugsėjo 25 dienos Ateities plento „kilpoje“, ties Amalių geležinkelio pervaža, dėl Pietrytinio aplinkkelio statybos dviem mėnesiams transporto srautą reguliuos abipus pastatytas šviesoforas. Vykdant kasimo darbus ir statant viadukus, automobiliai judės viena eismo juosta. Vairuotojams už kantrybę bus atsidėkota – iki žiemos numatyta pilnai įrengti ir naujai išasfaltuoti atkarpą iki pat Palemono gatvės.

„Nuo ateinančio pirmadienio rangovai pradės jungiamųjų kelių kasimo darbus ir  viadukų arkų užpylimą. Tam prireiks laikinai riboti eismą – po geležinkelio pervaža, abipus tunelio, judėjimas vyks viena juosta. Eismą reguliuos šviesoforas. Dar prieš pasiekiant Amalių geležinkelio pervažos prieigas vairuotojus pasitiks apylankas nurodantys kelio ženklai.

Artimiausius 2 mėnesius piko metu rekomenduojame rinktis kitus kelionių maršrutus, jeigu tai įmanoma“, – sako Kauno miesto savivaldybės administracijos Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

Pirmajame etape, kurį sudaro 3 atkarpos, tarp Palemono ir T. Masiulio gatvių numatyta įrengti daugiau kaip 3,5 km ilgio atkarpą. Užbaigę viadukų statybas ties Amalių geležinkelio pervaža, rangovai šį transporto mazgą sujungs su naujai nutiestu dviejų eismo juostų keliu iki pat Palemono g.

„Jeigu nesiimtume papildomų priemonių ir eismo neribotume, statyba užsitęstų į kitus metus ir nuo to geriau nebūtų nei rangovui, nei gyventojams. Suprantame, kad tai sukels papildomą galvos skausmą vairuotojams, bet viskas daroma dėl didesnio patogumo ateityje“, – tikina Kauno miesto savivaldybės administracijos Statybos valdymo skyriaus vedėjas Vigimantas Abramavičius.

Abipus Amalių geležinkelio pervaža pilnai įrengti viadukus planuojama iki metų pabaigos. Statinys sujungs naują atkarpą iki Palemono g., tad vairuotojai turės galimybę apvažiuoti dalį Ateities pl. ir greičiau pasiekti Marių g.

Projekte nemažai dėmesio skirta ir kitiems eismo dalyviams – pėstiesiems bei dviratininkams suplanuoti šaligatviai ir takai. Juos nuo važiuojamosios dalies atskirs žalia veja.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content