LŠS pratybos Kulautuvoje

2023 m. rugsėjo mėn. 22–24 dienomis vyks šaulių pratybos Kauno rajone ir savivaldybei prikausiančiose patalpose Kulautuvoje, Akacijų alėja 2 (buvusi Kulautuvos vaikų tuberkuliozinė ligoninė).

Jų  metu šauliai kartu su GMP atstovais mokysis praktiškai atlikti gelbėjimo darbus po nelaimingo įvykio. Pratybose garsinės imitacinės priemonės, atviri ugnies šaltiniai ar kitos sužalojimą galinčios sukelti priemonės nebus naudojamos. Už bendrą tvarkos ir priešgaisrinių saugos taisyklių, laikymąsi bus paskirti atsakingi asmenys.

Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content