Sausumos pajėgos kviečia į nemokamą renginį Kaune

Rugsėjo 16 dieną Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgos organizuoja Kauno miesto gyventojams ir svečiams renginį, kuriuo bus paminėtos Lietuvos kariuomenės ir Jungtinių Amerikos Valstijų Pensilvanijos nacionalinės gvardijos 30-osios bendradarbiavimo metinės. Dar 1993 metais prasidėjęs dvišalis bendradarbiavimas gynybos srityje šiemet buvo įvertintas JAV Nacionalinės gvardijos biuro apdovanojimu „Metų partnerystė“ (angl. Partnership of the Year). Stiprinant ilgalaikius tarpusavio ryšius, karinių orkestrų festivalio „Military Tattoo“ metu, vykusioje iškilmingoje ceremonijoje buvo atnaujinta dvišalio bendradarbiavimo sutartis, įsipareigojant dar labiau plėsti bendradarbiavimo sritis.

Renginyje, kuris vyks Kauno Nemuno ir Neries santakos parke, kauniečiai bei miesto svečiai galės pabendrauti su Lietuvos kariuomenės ir JAV kariais, susipažinti su Lietuvos kariuomenės ir sąjungininkų karine technika bei ginkluote. Šventės metu vaikus džiugins atviros vaikų žaidimų erdvės, kuriose veiks pripučiami batutai, lazerinis tiras, Corn hole, karinės estafetės ir kita veikla. Taip pat viso renginio metu veiks Lietuvos kariuomenės, Lietuvos šaulių sąjungos bei sąjungininkų karinės technikos ir ginkluotės paroda bei kitos interaktyvios erdvės.

Planuojama surengti trijų sporto šakų varžybas, kaip krepšinis 3×3, paplūdimio tinklinis ir karinės estafetės. Varžybų nugalėtojų komandos bus apdovanotos vertingais Lietuvos kariuomenės ir renginio rėmėjo „Ehunt“ šaudymo centro įsteigtais prizais.

2023 m. rugsėjo 16 d. (šeštadienis) renginio* programa:

14:00 val. – Renginio atidarymas;

14:15 val. – Sporto žaidynės, atviros žaidimo erdvės bei karinės technikos ir ginkluotės paroda;

17:15 val. – Sporto žaidynių apdovanojimai;

18:00 val. – Renginio pabaiga.

Registracija į sporto žaidynes:

Pirmines elektronines paraiškas dalyvauti žaidynėse komandų prašoma pateikti iki 2023 m. rugsėjo 13 d. Užpildytas paraiškas prašome siųsti elektroniniu paštu [email protected]. Iškilus klausimams prašome kreiptis telefonu +370 706 81 697.

Paraiškos forma dalyvauti krepšinio 3×3 varžybose;

Paraiškos forma dalyvauti paplūdimio tinklinio varžybose;

Paraiškos forma dalyvauti karinės estafetės varžybose;

Sporto varžybų nuostatai.

Galutinių vardinių paraiškų bus laukiama renginio dieną. Atkreipiame dėmesį, kad registruotis į žaidynes gali tik komandos (individualios paraiškos nepriimamos).

Renginio rėmėjas: Ehunt šaudymo centras –  tai Švenčionių rajone įsikūręs šaudymo ir laisvalaikio gamtoje pramogų centras. Ehunt centre pasitreniruoti, išbandyti savo jėgas ir taiklumą, pajusti adrenalino antplūdį ar tiesiog gerai praleisti laiką galimybę turi kiekvienas norintis.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content