Mažieji kauniečiai kviečiami į Vaikų būrelių ir užimtumo mugę „Išbandyk“

Gražia kasmetine tradicija tapusi Vaikų būrelių ir užimtumo mugė „Išbandyk“ šį sekmadienį visų kauniečių lauks Kauno „Akropolyje“. Nuo 13 val. čia miesto neformalaus švietimo organizatoriai bei mokyklos kvies susipažinti ir išbandyti savo sugebėjimus sporto, menų, kultūros ir kitų sričių veiklose.

Galimybė susipažinti su veiklomis

„Šiame naujųjų technologijų amžiuje įtraukti jaunąją kartą tampa vis sudėtingiau. Jokia paslaptis, kad vaikai sau patinkančias sritis atranda tik per smalsavimą ir veiklų išbandymą. Šiuo atveju būreliai ir kiti popamokiniai užsiėmimai padeda jaunimui atitrūkti nuo rutinos ir save realizuoti jiems patinkančiose srityse“, – sako Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Andriuškienė.

Šįmet „Būrelių mugė“ vyks Kauno „Akropolyje“, trečiojo aukšto Renginių aikštėje. Popiet startuosiantis renginys truks keturias valandas. Kiek anksčiau mugė turėjo pavadinimą „Pasirink“.

„Labai džiaugiamės galimybe mažiesiems pasiūlyti Kauno „Akropolio“ erdves, kurios tokioms idėjoms visada atviros. Patys palaikome neformalųjį ugdymą ir stengiamės nuolat prie jo prisidėti, kviesdami į skirtingus renginius ir atverdami savo duris edukacinėms iniciatyvoms. Tad tikimės, kad ir ši mugė taps puikiu kelrodžiu vaikų pasirinkimuose naujų mokslo metų kelyje“, – viliasi Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė.

Šiais metais Kauno neformalaus ugdymo mokyklos iš viso tikisi sulaukti arti 7 000 mokinių.

Nuo krepšinio iki dainavimo

„Renginyje vaikai daugiau sužinos apie neformalaus švietimo ir kitas įstaigas, būrelius. Mažieji kauniečiai veiklas galės išbandyti ir pagal savo polinkius įsivertinti, ką norėtų veikti po pamokų“, – tikino Kauno savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Ona Gucevičienė.

Norintieji sekmadienį praleisti aktyviai, raginami nepamiršti sportinės aprangos ir patogios avalynės. Krepšinio paslapčių mokys Kauno „Žalgirio“ akademija. Dar daugiau aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdų pristatys sporto mokyklos „Gaja“ ir „Startas“.

Renginiui programą parengė ir prieš kelerius metus „Saugėnų“ miestelį oficialiai atidariusi Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Mažieji kauniečiai mokysis eismo subtilybių ir demonstruos jau sukauptas žinias.

Mugėje taip pat su savo veiklomis supažindins Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykla, Kauno moksleivių techninės kūrybos centras,  Kauno Sakralinės muzikos mokykla ir Kauno tautinės kultūros centras.

Žaidimai ir prizai

Sekmadienį būrelių mugėje „Išbandyk“ tėvelių ir jų atžalų lauks ne tik neformalaus ugdymo įstaigų siūlomos veiklos. „Akropolio“ aikštelėje iškils scena, kurioje pasirodys savo gabumus tobulinantys mokyklų mokiniai – vokalistai, instrumentalistai, šokėjai ir teatralai.

Be muzikinių ir meninių pasirodymų susirinkusieji bus kviečiami dalyvauti žaidimuose ir juose laimėti prizų. Planuojama, kad būrelių mugė truks nuo 13 iki 17 val.

Renginį organizuoja Kauno miesto savivaldybė, Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykla ir Kauno „Akropolis“.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content