Kviečia susitikti su kariu savanoriu, kovojančiu karščiausiuose Ukrainos fronto taškuose

Birželio 29-ąją 17.30 val. Vytauto Didžiojo karo muziejus kviečia susitikti su kariu savanoriu, šiandien kovojančiu karščiausiuose Ukrainos fronto taškuose, vykdančiu užduotis pavojingiausiuose Charkivo, Chersono, Donbaso fronto ruožuose – Arūnu Kumpiu! Muziejuje ką tik į Lietuvą sugrįžęs karys A. Kumpis pristatys autorinę knygą „Ukrainos karo audrose“, pasidalins asmeniniais išgyvenimais patekus į patį kovos veiksmų sūkurį, aptars kovą su brutalia okupanto jėga. Renginio metu bus galima įsigyti autoriaus knygų. Renginys nemokamas! Papildomai registruotis nereikia.

Susitikimo moderatorius: Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos Karių reabilitacijos centro klientų priėmimo ir patarnavimo tarnautojas Ramūnas Šerpatauskas.

Renginio nuoroda: bit.ly/3Jyoopc.

Apie knygą:

„Ukrainos karo audrose“ – tai autentiškas savanorio iš Lietuvos dienoraštis, rašytas keturių misijų laikotarpiu karščiausiuose taškuose. Knygoje išsamiai, diena po dienos ir be jokių pagražinimų aprašomos užduotys, kuriose autoriui teko asmeniškai dalyvauti, taip pat kareiviška buitis, laimėjimai bei netektys. Daug dėmesio skiriama naudojamos ginkluotės ir taktikos aprašymui. Įspūdį sustiprina chronologiška tvarka pateikiamos originalios nuotraukos, žemėlapiai, priešo perimtų pokalbių išklotinės, taip pat nuorodos į vaizdo medžiagą.

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas visuomenės informavimo, krašto apsaugos sistemos veiklos viešinimo tikslais, padarytos nuotraukos bei vaizdo medžiaga gali būti skelbiama socialiniuose tinkluose, interneto svetainėse, kitose žiniasklaidos priemonėse. Svarbu: jeigu nepageidaujate būti fotografuojamas ir (ar) filmuojamas arba nesutinkate su Jūsų atvaizdo renginio nuotraukose ar vaizdo medžiagoje skelbimu, prašome apie tai informuoti fotografą, filmuotoją.

Daugiau informacijos: Regina Rajeckienė, tel. nr. (8 37) 22 28 47.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content