Tradicinė rudens šventė sugrįžta į Kauną: ieškomas organizatorius

Prasidedant vasarai ieškomas rudens mugės organizatorius. Tikimasi, kad šventė pritrauks tautinio paveldo, dailiųjų amatų, tautodailės gamintojus, gamtos gėrybių, žemės ūkio ir maisto produktų pardavėjus. Norinčiųjų tapti mugės organizatoriais paraiškų laukiama iki birželio 30 d.

Tapti šventės rengėjais ir dalyvauti konkurse galima pateikus užpildytą nustatytos formos paraišką, konkurso dalyvių įstatus ar juos atitinkančio dokumento patvirtintas kopijas. Taip pat su mokesčių ir socialinio draudimo įmokų mokėjimu susijusius dokumentus:

  1. užpildytą nustatytos formos paraišką, patvirtintą konkurso dalyvio vadovo ar jo įgalioto asmens parašu ir antspaudu (jei turi);
  2. konkurso dalyvių įstatų ar juos atitinkančio dokumento tinkamai patvirtintą kopiją;
  3. Valstybinės mokesčių inspekcijos išduotą dokumentą ir Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos išduotą dokumentą arba valstybės įmonės Registrų centro Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka išduotą dokumentą, patvirtinantį, kad konkurso dalyvis yra įvykdęs įsipareigojimus, susijusius su mokesčių mokėjimu ir socialinio draudimo įmokų mokėjimu. Dokumentai turi būti išduoti ne vėliau kaip prieš mėnesį iki voko su paraiška dalyvauti konkurse registravimo dienos;
  4. mugės schemą (įvertinus lauko kavinių išdėstymą ir įrengimą);
  5. dokumentus, kuriuose yra duomenų, patvirtinančių konkurso dalyvio patirtį mugių ar panašių renginių, kuriuose dalyvavo ne mažiau nei 100 prekiautojų (paslaugų teikėjų) organizavimo srityje.

Dokumentai užklijuotame ir užantspauduotame voke su užrašu ,,Rudens mugės organizatoriaus parinkimo konkursui“ priimami ir registruojami  iki birželio 30 d. savivaldybės administracijos Klientų aptarnavimo ir informavimo skyriuje (5 darbo vietoje) Laisvės al. 96, Kaunas. Primename, kad rudens mugė gali būti organizuojama Laisvės alėjoje, Nepriklausomybės a., Vilniaus g.,  Rotušės a.

Svarbūs kontaktai ir informacija

Išsamesnę informaciją suteiks Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Nomeda Prevelienė, Laisvės al. 96, 505 kab., tel. (8-37) 42 40 73, 8 698 03055, el. paštas [email protected].

Rudens mugės organizatorius bus paskelbtas Kauno miesto savivaldybės interneto  puslapyje iki 2023 m. liepos 12 d. Susipažinti su konkurso sąlygomis konkurso dalyviai gali Savivaldybės interneto puslapyje – bit.ly/muges-organizavimas.

Organizatoriai turėtų nepamiršti, kad Laisvės al., Nepriklausomybės a., Vilniaus g. yra valstybės saugomos teritorijos, tad už leidimo įvažiuoti mechaninėmis transporto priemonėmis į valstybės saugomą teritoriją išdavimą yra privaloma Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimu nustatyta rinkliavos įmoka. Apie leidimų išdavimą informaciją rasite ­– bit.ly/leidimai_parkavimas.

Leidimas nesuteikia teisės statyti transporto priemonės leidime nurodytoje teritorijoje.

Be to konkurso laimėtojas įsipareigoja vadovautis Kauno mieste renginių organizatoriams galiojančia tvarka ir keliamais reikalavimais, vykdyti mugės organizatoriaus pareigas, nustatytas Pavasario ir rudens mugių organizatorių parinkimo tvarkos apraše.

Konkursą vykdanti Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta konkurso komisija pasilieka teisę esant nepalankiai sergamumo situacijai ar kitai ekstremaliai situacijai Rudens mugę atšaukti.

 

Kauno miesto savivaldybės administracija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content