Vykstant NATO viršūnių susitikimui Vilniuje, kauniečiai kviečia NATOstogauti Kaune

Liepos 11–12 d. Vilniuje vyks vienas svarbiausių ir didžiausių renginių Lietuvoje šiais metais – NATO viršūnių susitikimas. Šis įvykis ir papildomos saugumo priemonės pakoreguos įprastą miestiečių gyvenimo ritmą, tačiau Kauno miesto turizmo, verslo ir investicijų plėtros bei tarptautinės miesto rinkodaros agentūra „Kaunas IN“ turi sprendimą. Visi vilniečiai liepos 8–16 d. kviečiami NATOstogauti Kaune.

Pasak Turizmo ir rinkodaros skyriaus vadovės Agnės Poderytės, mieste laukiami visi – tiek darbostogaujantys, tiek nusprendę pasimėgauti ilgomis kaunastiškomis atostogomis ar tiesiog stabtelėję pakeliui prie jūros.

„Kartu su beveik 30 noriai ir aktyviai prisijungusių viešbučių, maitinimo įstaigų, bendradarbiavimo erdvių, muziejų, galerijų ir pramogų organizatorių paruošėme ypatingų pasiūlymų visiems, norintiems pakeisti darbinę aplinką, pailsėti, atrasti naujų skonių, potyrių ar tiesiog aplankyti Kaune gyvenančius draugus bei pažįstamus“, – pasakoja ji ir priduria, kad nors pasiūlymas subalansuotas vilniečiams, juo galės pasinaudoti visi, kurie į Kauną užsuks nuo liepos 8 iki 16 d.

„Žalgirio“ arenos baseinas, VDU Botanikos sodas, Pažaislio muzikos festivalis, Kauno menininkų namai, Amsterdamo mokyklos, Art Deco, Maironio lietuvių literatūros, Kauno IX forto muziejai, kartodromas „Kartlandas“, „Aušros SPA“, „Hop Doc Gastropub“, „Boheme House“, „Vero Cafe“ ir daugelis kitų kvies ne tik pasinaudoti nuolaidomis, bet ir ypatingomis iniciatyvomis: papildomomis ekskursijomis, vaikų kruizu, ar kaunastišku katinu puošta kava. Jas visas galima rasti čia.

Į pačias kaunastiškiausias ekskursijas pėsčiomis, laivu ar autobusu suaugusiems bei visai šeimai kvies ir Kauno turizmo informacijos centras (Laisvės al. 36). Minėtomis dienomis čia užsukę ir pasakę burtažodį „NATOSTOGAUJU KAUNE“ gaus po mažą atminimo dovanėlę.

„Esame pasiruošę pasidalinti daugybe kaunastiškų patarimų, padėti atrasti maršrutus, įdomiausias, skaniausias miesto vietas ar patogiausias erdves dirbti tam, kad NATOstogos kiekvienam taptų ne iššūkiu, o gražiu ir įsimintinu įvykiu“, – kviečia A. Poderytė.

Apie didinamą maršruto tarp Vilniaus ir Kauno reisų kiekį piko valandomis pranešė ir „Lietuvos geležinkelių“ grupė. Ji išsamią informaciją apie tvarkaraščių pokyčius praneš ketvirtadienį.

Visa informacija apie NATOstogas svetainėje – visit.kaunas.lt/lt/atvykite/natostogos-kaune.

 „Kaunas IN“ informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content