Planuojamos priverstinai nuvežti neeksploatuojamos transporto priemonės

Raginame neeksploatuojamų, paliktų be priežiūros transporto priemonių savininkus pasirūpinti jomis ir kuo skubiau pašalinti iš bendrojo naudojimo vietų. Be priežiūros paliktos stovėti transporto priemonės ne tik apriboja kitų vairuotojų galimybes naudotis bendromis automobilių statymo vietomis, bet yra ir aplinkosaugos problema.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 414 straipsniu, nenaudojamas (neeksploatuojamas) transporto priemones bendrojo naudojimo vietose laikantiems asmenims gali būti skiriama bauda nuo septyniasdešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų (už pakartotinį nusižengimą – bauda nuo vieno šimto keturiasdešimt iki trijų šimtų eurų). Be to, teismo sprendimu tokios transporto priemonės gali būti konfiskuojamos. Informuojame, kad bus vykdomos neeksploatuojamų transporto priemonių, neturinčių savininkų (ar kurių savininkai nėra žinomi), pripažinimo bešeimininkiu turtu procedūros, kurių metu automobiliai bus perimami Savivaldybės žinion – nuvežami ir saugomi, kol atsiras savininkas arba teismas priims sprendimą dėl jų pripažinimo bešeimininkiu turtu.

Automobilių savininkų prašome iki 2023 m. liepos 1 d. transporto priemones patraukti iš bendrojo naudojimo vietų. Nepatraukus automobilių iki nurodytos datos, jie bus nuvežti priverstinai.

Pateikiame planuojamų priverstinai nuvežti transporto priemonių sąrašą:

VW GOLF reg. Nr. FP59KYV   Pilkos spalvos Speigo g. 27, Kaunas Eigulių
OPEL ASTRA be valst. Nr.   Baltos spalvos Draugystės g. 19A, Kaunas Petrašiūnų
AUDI A6 reg. Nr. 33SIZI   Sidabrinės spalvos V. Krėvės pr. 129, Kaunas Petrašiūnų
TOYOTA COROLLA reg. Nr.XOG900   Tamsiai žalios spalvos V. Krėvės pr. 129, Kaunas Petrašiūnų
MITSUBISHI ECLIPSE be valst. Nr.   Pilkos spalvos V. Krėvės pr. 129, Kaunas Petrašiūnų
FORD              (su priekaba) be valst. Nr./VIN WF0DXXTTFD6B70389   Baltos spalvos Baltijos g. 79A, Kaunas Šilainių
MERCEDES BENZ be valst. Nr.   Juodos spalvos Pramonės pr. 19, Kaunas Gričiupio
TOYOTA PRIUS be valst. Nr.   Raudonos spalvos Rytų g. 18, Kaunas Gričiupio

Viešosios tvarkos skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content