Pasieniečiai pradės kandidatų į VSAT rėmėjus priėmimą

Valstybės sienos ir jos apsaugos įstatyme  įteisinus  Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) rėmėjų institutą bei parengus jų priėmimo tvarką, pasieniečiai pradės norinčiųjų tapti jų pagalbininkais priėmimą.

VSAT rėmėjas – minėtame įstatyme nustatytus reikalavimus atitinkantis fizinis asmuo, savo noru padedantis tarnybai vykdyti jai nustatytas funkcijas.

Norinčiuosius būti VSAT rėmėjais pasieniečiai kviečia susipažinti su Valstybės sienos ir jos apsaugos įstatymo IX skyriumi „Rėmėjų veiklos teisiniai pagrindai“. Taip pat kandidatams į rėmėjus pravartu susipažinti su VSAT patvirtintais pasieniečių rėmėjų nuostatais.

Asmuo, apsisprendęs tapti tokiu rėmėju, savo dokumentus turės pateikti el. paštu [email protected].

Besidomintieji galimybėmis ir reikalavimais bei turintieji klausimų dėl rėmėjų priėmimo ir jų veiklos kviečiami teirautis telefonu +370 609 52261.

Tinkamiems tapti VSAT rėmėjais asmenims tarnyba organizuos teorinį jų mokymą. Kandidatai į rėmėjus, atitinkantys Valstybės sienos ir jos apsaugos įstatyme nustatytus reikalavimus, motyvuoti ir išlaikę teorinio mokymo programos egzaminą, bus įrašomi į VSAT rėmėjų sąrašą. Su kiekvienu tokiu asmeniu bus sudaroma VSAT rėmėjo sutartis.

Teorinio mokymo programos egzamino laikyti neprivalės Lietuvos šaulių sąjungos, kitų asociacijų, kurių įstatuose viena iš funkcijų numatytas viešojo saugumo užtikrinimas, nariai, taip pat buvę VSAT pareigūnai, kiti einantys pareigas ir buvę vidaus tarnybos sistemos pareigūnai, šauliai ir buvę tikrosios karo tarnybos kariai.

VSAT informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content