Eurolygos finalo ketverto iniciatyvos Kaune – gimsta žingsnių miškas

„Euroleague Basketball“ pranešė apie dvi tvarumo iniciatyvas, vyksiančias kartu su „Turkish Airlines Euroleague“ finalo ketverto renginiais Kaune, gegužės 18-21 dienomis. Abi iniciatyvos skatins darnų judumą, edukaciją bei sąmoningumą apie asmeninį poveikį aplinkai. Tai – miškų atsodinimui skirta kampanija ir žingsnių iššūkis „Final Four Walking Challenge“, kviečiantis prie šios kompanijos prisidėti kiekvieną.

Įgyvendindami miškų atsodinimo kampaniją, „Euroleague Basketball“ siekia pasodinti 15 tūkst. medžių Kaune – tiek, kiek vietų sirgalių lauks finalo ketverto varžybų metu. Kampanija startavo gegužės 6 d., kuomet Dubravos miške, Kauno rajone, Eurolyga kartu su savo partneriu programėle „#walk15“ jau pasodino pirmuosius 10 tūkst. medžių. Dvi krepšinio legendos – Ramūnas Šiškauskas ir Paulius Jankūnas, atstovavo Eurolygai aktyviai sodindami šiuos medžius. Skaičiuojama, kad 10 tūkst. medelių sugers per 100 tonų į aplinką išmetamo CO2 kiekvienais metais, o pasodintos medžių rūšys prisidės prie vietinės gyvūnijos sąlygų gerinimo.

Žingsnių iššūkis „Final Four Walking Challenge“ vyks gegužės 18-21 d., Eurolygos finalo ketvertui skirto savaitgalio metu. Iššūkio dalyviai kviečiami įveikti bent 10 tūkst. žingsnių kasdien. Tokiu būdu sirgaliai bus ne tik skatinami puoselėti darnaus judumo bei sveikatingumo įpročius, bet ir mažinti savąjį CO2 pėdsaką bei prisidėti prie bendro tikslo – einant užauginti 15 tūkst. tikrų medžių. Kartu iššūkio dalyvių lauks ir galimybė laimėti prizus.

Įgyvendinant abi iniciatyvas „Euroleague Basketball“ bendradarbiaus su populiaria, Lietuvoje sukurta mobiliąja vaikščiojimo programėle „#walk15“. Norint dalyvauti žingsnių iššūkyje, pakanka parsisiųsti programėlę, pasirinkti „Final Four Walking Challenge“ žingsnių iššūkį bei komandą, kurią nori palaikyti žingsniais ir prisijungti. Komandų sąraše – finalo ketverte žaisiančios „FC Barcelona“, „Olympiacos Pireaus“, „AS Monaco“, „Real Madrid“ ir „Turkish Airlines EuroLeague“ komanda.

Iššūkio tikslas – nueiti kiek įmanoma daugiau tiek individualiai, tiek komandiškai. Žingsnių iššūkis atviras visiems – ne tik Kaune, bet ir užsienyje, o išankstinė registracija į jį programėlėje jau startavo.

Norėdami pretenduoti į prizus, dalyviai per kiekvieną iš iššūkio dienų turi įveikti bent 10 tūkst. žingsnių. Tarp prizų – bilietai į „EuroLeague Final Four 2024“ Berlyne, oficiali turnyro atributika ir daugiau. Eurolygos partneris „adidas“ taip pat kvies laimėti prizus atrandant tam tikras vietas mieste per specialiai sirgaliams sukurtus maršrutus, vedančius į „Adidas Next Generation Tournament“ Kauno sporto halėje bei fanų zoną Vienybės aikštėje. Programėlėje taip pat lauks pasiūlymas, leidžiantis surinktus žingsnius iškeisti į 15 proc. nuolaidą kelionei traukiniu Vilnius-Kaunas bei Kaunas-Vilnius.

Iniciatyvas palaiko Eurolygos finalo ketverto draugai ir partneriai: programėlė „#walk15“, Valstybinių miškų urėdija, „LTG Link“, „Kauno autobusai“, „Žalgiris Kaunas“, „adidas“ ir Kauno miesto savivaldybė.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content