Nuo penktadienio – laikini eismo ribojimai A. Kriščiukaičio gatvėje

Gegužės 12 ir 13 dienomis vairuotojų ir viešojo transporto keleivių laukia laikini eismo pokyčiai nedidelėje A. Kriščiukaičio gatvės atkarpoje greta susikirtimo su Jurbarko g. Asfalto dangas klosiantys kelininkai darbus pradės 7 val. ryte ir juos tęs iki šeštadienio vakaro.

Penktadienį patekti į A. Kriščiukaičio g. bus galima tik atvažiuojant nuo P. Vileišio tilto ir pirmoje sankryžoje sukant Neries krantinės g. link – čia įsivyraus vienpusis eismas.

Dėl darbų visus atvažiuojančius nuo Neries krantinės parko pusės eismą draudžiantys ženklai pasitiks ir šeštadienį. Siekiant išvengti galimų spūsčių, vairuotojai raginami abi dienas rinktis alternatyvius maršrutus Jonavos g. ir Varnių tiltu.

„Tai – paskutinė likusio A. Kriščiukaičio ir Linkuvos g. remonto dalis. Čia jau pakeisti požeminiai tinklai, didžiąja dalimi atnaujinta asfalto danga, įrengti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai. Liko nedaug, todėl gyventojų prašome dar trupučio kantrybės. Kitą savaitgalį mieste šurmuliuos Eurolygos finalinis ketvertas, artėja miesto gimtadienis. Imamės neatidėliotinų veiksmų siekiant visiems užtikrinti patogų susisiekimą“, – sako Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Laikini pokyčiai palies ir besinaudojančius viešojo transporto paslaugomis. Penktadienį sustojimai iš Ariogalos g. stotelės perkeliami į A. Kriščiukaičio g. stotelę. Neries krantinės link kursuos 0, 21, 23, 37, 39, 40, 41 ir 57G autobusai. Šeštadienį viešasis transportas važiuos įprasta tvarka, išskyrus penktuoju numeriu pažymėtą troleibusą – pastarasis kursuos iki Kėdainių g. Daugiau informacijos – internete: stops.lt/kaunas.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content