Vykstant Eurolygos finaliniam ketvertui – laikini eismo ribojimai K. Donelaičio gatvėje

Šį savaitgalį, gegužės 19–21 dienomis, Nemuno saloje ir kitose centrinėse miesto erdvėse vykstant Eurolygos finalinio ketverto renginiams, bus ribojamas transporto eismas K. Donelaičio gatvės atkarpoje tarp Maironio ir A. Mickevičiaus g. Šia arterija galės važiuoti tik autobusai ir troleibusai.

Visas tris dienas – penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį – eismą draudžiantys ženklai transporto priemones pasitiks nuo 9 val. iki vidurnakčio. Sprendimas priimtas dėl saugumo, Vienybės aikštėje įrengus didžiulę fanų zoną.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content