Kaune – „Erasmus+“ projektas jaunimo darbuotojams

Gegužės 1–9 d. Kaune vyksta „Erasmus+“ programos finansuojami „Third generation learning“ (TGL) projekto mokymai. Jaunimo darbuotojai iš vienuolikos šalių ugdo savo kompetencijas, kurias pritaikys dirbdami savo vietinėse bendruomenių grupėse: mokyklose, jaunimo centruose, klubuose.  

Šią savaitę dalyviai aplankė Kauno miesto savivaldybę. Jaunimo darbuotojams buvo pristatyti mieste organizuojami renginiai, projektai jaunimui, dalintasi taikomomis praktikomis įtraukiant jaunimą į visuomeninį gyvenimą. Plačiau papasakota apie tai, kokios galimybės jaunimui Kaune sudaromos studijuoti, dirbti ir turiningai praleisti laisvalaikį.

Po vizito savivaldybėje projekto dalyviai aplankė jaunimo centrą „Vartai“. Jo darbuotojai pristatė svečiams pagrindinį centro tikslą – kurti saugią erdvę, skirtą bendravimui, pagalbai. Pristatytos ir kasdienės jaunimo centro veiklos. Savo patirtimis pasidalino ir centro lankytojai.

Projekto organizatoriai – VšĮ „Sporto spalvos“ ir „Eramus+“ programa, projekto lėšas teikianti Europos Sąjungai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content