Mažuosius kauniečius su tėveliais darželiai kviečia į atvirų durų savaitę

Gegužės 15–19 d. Kaunas rengia atvirų durų dienas „Darželiai kviečia“. Tomis dienomis 10–18 val. kauniečiams atsivers beveik 90 Kauno darželių ir kitų švietimo įstaigų, vykdančių ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą. Tai puiki proga tėveliams ar globėjams su būsimais auklėtiniais iš arti pamatyti daug kur išgražėjusias erdves, pabendrauti su personalo darbuotojais, užduoti jiems rūpimus klausimus apie aktualias ugdymo programas bei metodus.

„Darželis visų pirma yra bendruomenė, susidedanti iš vaikų, auklėtojų ir pačių tėvelių. Atvirų durų dienos – galimybė kauniečiams užmegzti gyvą ryšį su dominančios įstaigos kolektyvu, sužinoti plačiau apie veiklas. Visa tai leis pasirinkti tinkamiausią vietą jų atžalai“, – apie atvirų durų savaitė idėją pasakojo Kauno savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Ona Gucevičienė.

Pasak jos, gegužės 15–19 dienomis tėveliams atsivers net 88 lopšeliai-darželiai, mokyklos, turinčios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius. Kiekvienoje seniūnijoje veikiančias įstaigas, jų adresus, įstaigų vadovų kontaktus galima rasti svetainėje Kaunas.lt skiltyje „Švietimas“.

Registracija priėmimui į Kauno miesto darželius vyksta ištisus metus, o į priešmokyklines grupes – iki gegužės pabaigos. Detalus įstaigų sąrašas – internete: bit.ly/darzeliai.

Tėveliai gali teikti iki dviejų prašymų į skirtingas ugdymo įstaigas, nurodydami, kurių mokslo metų rugsėjį jų vaikas pradės lankyti darželį.

Penkiamečių-šešiamečių tėveliai prašymus dėl patekimo į priešmokyklines grupes turėtų pateikti iki gegužės pabaigos. Tokios grupės veikia visose Kauno ikimokyklinėse įstaigose ir mokyklose-darželiuose, taip pat kai kuriose bendrojo ugdymo mokyklose.

Neturintys galimybių į norimą įstaigą užsiregistruoti internetu, prašymą galima pateikti įstaigoje.

Priešmokyklinis ugdymas yra privalomas. Šiemet jis bus teikiamas vaikams, gimusiems 2017 m. sausį–2018 m. rugsėjo 1 d.

Ryšių su visuomene informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content