Kaune pradedamas fontanų sezonas

Šią savaitę Kaune pradėjo veikti didžioji dalis fontanų ir geriamojo vandens stotelių.

Vasaros sezonui fontanus paruošia ir prižiūri UAB „Kauno vandenys“ Eksploatacijos skyriaus specialistai. Pasak jų, kaip ir kasmet prieš sezono pradžią fontanai yra kruopščiai išvalomi, patikrinami siurbliai, atliekami fontanų apšvietimo tvarkymo darbai,  kai kurie fontanai šiek tiek atnaujinami kosmetiškai. Kalniečių parko tvenkinyje esančio fontano įrangą padeda įplukdyti ugniagesiai.

Bendrovė „Kauno vandenys“ šią vasarą prižiūrės 10 miesto fontanų ir 4 geriamojo vandens fontanėlius. Fontanai yra išsidėstę įvairiose miesto vietose – Rotušės ir Čečėnijos aikštėse, Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje, Kauko laiptų viršuje ir apačioje, Mažajame ąžuolyne, šalia Kauno apskrities viešosios bibliotekos. Fontanai čiurlens ir neseniai atnaujintuose bei kauniečių pamėgtuose Dainavos, Draugystės ir Kalniečių parkuose. Didieji miesto fontanai veiks nuo 9 val. iki 22 val. visomis dienomis.

Studentų skvere, Jonavos gatvėje, ties Kauno pilies automobilių stovėjimo aikštele, Draugystės ir Kalniečių parkuose pradėjo veikti ir nemokamo geriamojo vandens stotelės. Po žiemos jos buvo plaunamos, imami mėginiai vandens kokybei patikrinti.

„Kauniečių ir miesto svečių pamėgtų geriamojo vandens fontanėlių gretas netrukus papildys dar vienas naujas fontanėlis prie Trijų Mergelių tilto. Šį sezoną numatyta pastatyti dar vieną geriamojo vandens stotelę, dėl kurios vietos šiuo metu sprendžiama“, – džiugiomis naujienomis dalijosi „Kauno vandenų“ vadovas Ramūnas Šulskus.

Atsigaivinti karštomis vasaros dienomis bus galima ne tik lauko gertuvėse – mieste vėl veiks vadinamieji rūko fontanai.

„Karščiausiomis šios vasaros dienomis mieste vėl veiks praėjusią vasarą su kaupu pasiteisinusi dulksnos sistema. Matydami tiek daug gerų emocijų, nusprendėme šį džiaugsmą padvigubinti. Įsigysime dar vieną mobilią rūko sistemą. Tikimės, kad vandens gertuvių tinklas bei dulksna leis gyventojams neperkaisti ir atsigaivinti neišvykstant iš miesto “, – sakė R. Šulskus.

Fontanų paruošiamieji darbai jau įpusėję. Visus juos planuojama paleisti gegužės pirmomis dienomis.

UAB „Kauno vandenys“ informacija

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content