Eismo pokyčiai tvarkomoje Eivenių gatvėje: draudžiamas transporto judėjimas abipus žiedinės sankryžos

Įsibėgėjus Eivenių gatvės kapitaliniam remontui, Kauno klinikų prieigose keičiama eismo tvarka ir viešojo transporto tvarkaraščiai. Nuo gegužės 2 d. pasiekti žiedinę sankryžą bus galima tik Tvirtovės alėja ir V. Lašo g. Čia kursuos 34G, 41 ir 54 numeriais pažymėti autobusai.

„Dėl tvarkomo kontaktinio tinklo nuo gegužės troleibusai iki pat Kauno klinikų nekursuos. Nuo birželio Eivenių gatvėje eismas užsivers visoms transporto priemonėms – planuojama pradėti tvarkyti pačią žiedinę sankryžą. Suprantame, kad nepatogumų išvengti nepavyks. Tačiau dėl suplanuotų naujovių pakentėti tikrai verta“, – sako Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Jau kitą savaitę vairuotojus pasitiks eismą draudžiantys ženklai abipus žiedinės sankryžos. Pasiekti Kauno klinikas bus galima tik per Tvirtovės al. ir V. Lašo g.

Siekiant gyventojams užtikrinti patogų susisiekimą su klinikomis, ties Eivenių g. ir Sukilėlių pr. sankirta laikinai įrengta nauja viešojo transporto stotelė. Čia kursuos 3, 43 ir 67 autobusai bei 1, 2, 4, 9 ir 12 numeriais pažymėti troleibusai, važiuodami įprastomis trasomis ir neužsukdami iki Klinikų žiedo. Gegužę iki pat žiedinės Klinikų sankryžos kursuos ir 41 maršruto autobusas. Įprastais maršrutais važiuos 34G ir 54 numeriais pažymėti autobusai. Daugiau informacijos – internete: stops.lt/kaunas/

Kapitalinis remontas Eivenių gatvėje prasideda nuo požeminių komunikacijų sutvarkymo. Tuo pačiu ruošiamasi atnaujinti važiuojamąją dangą, šaligatvius, troleibusų kontaktinio tinklo atramas ir apšvietimo stulpus.

Ženklių pokyčių sulauks ir čia pat esanti žiedinė sankryža. Joje numatyta atskira viešojo transporto juosta, speciali vieta trumpam stabtelėjimui – „Kiss and ride“, taip pat žmonių su negalia sustojimo vietos.

Užbaigti Eivenių g. kapitalinį remontą planuojama iki rudens.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content