Dėl Eivenių gatvės kapitalinio remonto

Dėl Eivenių gatvės kapitalinio remonto nuo šių metų gegužės 2 dienos ribojamas eismas Eivenių gatve nuo Sukilėlių prospekto  iki Klinikų žiedo. 3-iojo, 43-iojo, 67-ojo maršrutų autobusai bei 1-ojo, 2-ojo, 4-ojo, 9-ojo, 12-ojo maršrutų troleibusai važiuos savo įprastomis trasomis, neužsukdami iki Klinikų žiedo.

41-ojo maršruto autobusai, važiuodami abejomis kryptimis, nuo Sukilėlių prospekto važiuos Tvirtovės al., V. Lašo gatve iki stotelės „Klinikos“, toliau Tvirtovės al., V. Lašo gatve grįš į įprastą maršrutą.

34-ojo G ir 54-ojo maršrutų autobusai važiuos įprastais maršrutais.

Daugiau informacijos galite rasti http://www.stops.lt/kaunas/

 

 

Transporto ir eismo organizavimo skyrius

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content