Kaune vyks karių pratybos

Balandžio 24 ir 25 d. Kaune treniruosis Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas. Miesto centre gali judėti ginkluoti kariai, Kauno tvirtovės II ir V fortuose vyks aktyvios pratybos, skirtos individualiems ir komandiniams įgūdžiams įvertinti. Dalyvaus iki 90 karių su ginklais, numatytose teritorijose bus naudojamos imitacijos priemonės, girdėsis šaudymo garsai.

Pratybos vyks tiek dienos, tiek nakties metu. Gyventojus raginame išlikti ramiais. Pratybų organizatoriai įsipareigoja laikytis gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik keliais, nebus naudojama pirotechnika.

Lietuvos kariuomenės informacija

 

Nuotr. Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content