Kauną užlies Azijos banga – vyks kasmetinė VDU Azijos savaitė

Balandžio mėnesį Kaunas džiaugsis ne tik pavasariu, bet ir VDU Azijos savaite. Ji vyks šio mėnesio 24–28 d. Kasmetinis renginys kauniečius ir miesto svečius vėl kviečia patirti Aziją visomis juslėmis!

Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centras kartu su VDU klubais „Hashi“, „Hallyu“ ir „Wuwei“ nuo 2014 m. organizuoja Azijos savaitę. Šis, daugiametę tradiciją turintis festivalis, kaskart nudžiugina ir nustebina nuotaikingų renginių įvairove, kurioje sau tinkančių veiklų ras ir su Azija jau susipažinę, ir dar tik pradedantys šią pažintį.

„Esame labai patekinti, jog Azijos savaitė su metais vis stiprėja. ienintelis dalykas, kurio suderinti negalime, tai oras, bet tikimės, kad Azijos savaitės metu ne tik mėgausimės renginiais, bet ir gėrėsimės žydinčiomis sakuromis“, – sako VDU Azijos studijų centro vadovas doc. dr. Linas Didvalis.

Festivalis tradiciškai skirstomas į 5 dalis. Šiemet balandžio 24–28 d. laukia:

  • atidarymo renginys ir kalbų diena (edukaciniai Rytų Azijos kalbų žaidimai);
  • skonio diena (Rytų Azijos maisto dirbtuvės ir nemokamos japoniškos arbatos degustacijos);
  • mokslo diena (kasmetinė VDU Azijos studijų studentų konferencija);
  • kultūrinių patirčių diena (rytietiškos dailės dirbtuvės ir kultūrinė mugė, kurioje dalyvaus KuroNeko, Fujidream, Japonijos ambasada, Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas bei kiti Azijos šalių kultūrų centrai, institucijos ir klubai);
  • žinių diena (diskusija apie karjeros galimybes Azijos studijų studentams bei savaitės kulminacija – Azijos protmūšis).

Kauno kino centro „Romuva“ ir organizacijos „TaiwanPlus“ dėka kiekvienas vakaras Azijos savaitės metu taps Azijos kino vakaru. Žiūrovų audiovizualines jusles pamalonins pastarųjų metų hitai, tarp kurių ir „Drive My Car“ bei „Parazitas“.

Daugiau informacijos bei registracijos formos į renginius VDU Azijos savaitės Facebook ir Instagram puslapiuose bei tel. +370 373 31 323.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content