Viešasis konkursas dėl reklaminių stendų vietų

Verslai ir fiziniai asmenys kviečiami dalyvauti viešajame konkurse dėl didelių reklaminių stendų vietų Kaune. Interesantai į konkursus gali registruotis nuo balandžio 3 d. 9.00 val. iki balandžio 12 d. 14.00 val.

Konkursinio pasiūlymo garantiją už konkrečią reklaminio įrenginio vietą būtina sumokėti iki registracijos pabaigos į Kauno miesto savivaldybės administracijos (kodas 188764867) atsiskaitomąją sąskaitą LT19 4010 0425 0311 6759. Mokėjimo paskirtyje privalu nurodyti šio konkurso reklaminio įrenginio sąrašo numerį arba tikslų jo adresą.

Pilnas reklaminių įrenginių sąrašas ir kita aktuali informacija: https://www.kaunas.lt/verslas-finansai/prekyba-paslaugos-reklama/

Konkursas dėl beveik trijų dešimčių lokacijų vyks balandžio 17–18 dienomis.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content