Seminaras dėl daugiabučių namų atnaujinimo ir modernizavimo

Kviečiamedaugiabučių gyventojus bei juos atstovaujančias ir vienijančias organizacijas į seminarą „Daugiabučių namų atnaujinimas / modernizavimas“.

Jame bus aptariama naujausia aktuali informacija, susijusi su daugiabučių namų atnaujinimu (modernizavimu). Renginyje bus nagrinėjama statybos, energijos sąnaudų, ekonominio efektyvumo ir teisinio reguliavimo problematika. Taip pat atsakoma į dalyvių klausimus.

Seminaro vieta: Kauno miesto savivaldybės Didžioji salė (Laisvės al. 96)

Seminaro data: kovo 9 d. (ketvirtadienis)

Seminaro laikas: 09.30–14.30 val.

Informacija dalinsis specialistai:

Edvinas Bindokas – ekonomistas, finansų ir ekonominių procesų valdymo vadovas, daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) ekspertas.

Algimantas Šiaučiūnas – inžinierius-praktikas turintis daugiametę patirtį statybos procesų valdymo ir konsultavimo srityje, techninės priežiūros vadovas daugiabučių namų modernizavime.

Rolandas Klimavičius – Būsto rūmų teisininkas, turintis didelę patirtį daugiabučių namų valdymo, teisinių ginčų sprendimo, teisės aktų rengimo ir atstovavimo teismuose srityse.

Renginys nemokamas. Išankstinė registracija:

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content