Valentino dienos staigmena – specialus troleibusas „Kaunas veža meilę“

Vasario 14-ąją – įsimylėjėlių dieną – Kaunas kviečia švęsti drauge: miesto gatvėmis kursuos specialiai dekoruotas 14-ojo maršruto troleibusas su šūkiu „Kaunas veža meilę“. Ryte ir vakarinio piko metu keleivių lauks muzikinės staigmenos. 

Meilės dienai artėjant, kauniečiai kviečiami keliauti ypatingai. Vienas populiariausių ir didžiąją dalį miesto apjuosiantis 14 maršruto troleibusas, kursuojantis nuo Islandijos plento pro centrą ir Geležinkelio stotį, visus keleivius, o ypač įsimylėjėlius, tądien veš su šventiniais akcentais.

Neabejojama, kad kelionės į mokyklas, darbus ar kitur bus kur kas malonesnės nei įprastai. Keleivių lauks ir saldūs siurprizai, skambės gyva muzika.

14 troleibuso maršrutas trunka beveik valandą ir driekiasi Šiaurės prospektu, Kovo 11-osios, K, Baršausko ir Tunelio gatvėmis, Vytauto prospektu, Kęstučio gatve aplink centrinę miesto dalį ir Savanorių prospektu grįžta į rato pradžią Ašigalio gatvėje.

Kaunas miestiečius su Šv. Valentino diena sveikina jau ne pirmą kartą. Pernai centrinėje miesto dalyje esančius pėsčiųjų šviesoforus papuošė neįprasti ženklai – įsimylėjėlių porelės. Užsidegus raudonam signalui jie kvietė bučiniui, o sušvitus žaliai – susikibus rankomis žingsniuoti per perėją.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content