Inžinerijos bataliono karių nardymo pratybos

Vasario 8, 15 ir 22 d. Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono profesinės karo tarnybos kariai Vaišvydavos tvenkinyje, Kauno mariose ir Piliuonos karjere vykdys nardymo pratybas. Jos skirtos karių nardymo įgūdžiams atnaujinti.

Vienu metu dalyvaus iki 8 karių grupė be ginklų. Pratybose bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, nebus naudojama pirotechnika ir imitacijos priemonės.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content