Skelbiamas Pavasario mugės Kaune organizatoriaus parinkimo konkursas

Tradicija tapusi Pavasario mugė ir vėl šurmuliuos Kaune. Skelbiamas jos organizatoriaus konkursas, vykstantis gruodžio 8–27 d. Jame kviečiami dalyvauti Lietuvos Respublikoje įregistruoti juridiniai asmenys, kurie pagal įstatymus nėra bankrutavę ar bankrutuojantys, nėra likviduojami ar restruktūrizuojami, nėra su kreditoriais sudarę taikos sutarties, sustabdę ar apriboję savo veiklos.

Mugė gali būti organizuojama Laisvės alėjoje, Nepriklausomybės aikštėje, Vilniaus gatvėje ar Rotušės aikštėje vieną kartą pavasario sezono metu. Joje prekiaujama tautinio paveldo produktais, tradiciniais gaminiais, tautodailės ir dailiųjų amatų gaminiais, gamtos gėrybių, žemės ūkio ir maisto produktais, pagal tuo metu prekybai galiojančias tvarkas.

Taip pat čia organizuojama kultūrinė programa pagal tuo metu renginių viešosiose vietose organizavimui galiojančius reikalavimus.

Norintieji dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos dokumentus:

  • užpildytą nustatytos formos paraišką, patvirtintą konkurso dalyvio vadovo ir jo įgalioto asmens parašu ir antspaudu (jei turi);
  • konkurso dalyvių įstatų ar juos atitinkančio dokumento tinkamai patvirtintą kopiją;
  • Valstybinės mokesčių inspekcijos ir Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos arba valstybės įmonės Registrų centro Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka išduotus dokumentus. Jie patvirtina, kad konkurso dalyvis yra įvykdęs įsipareigojimus, susijusius su mokesčių mokėjimu ir socialinio draudimo įmokų mokėjimu. Dokumentai turi būti išduoti ne vėliau kaip prieš mėnesį iki voko su paraiška dalyvauti konkurse registravimo dienos;
  • mugės schemą;
  • dokumentus, kuriuose yra duomenų, patvirtinančių konkurso dalyvio patirtį mugių ar panašių renginių, kuriuose dalyvavo ne mažiau nei 100 prekiautojų (paslaugos teikėjų) organizavimo srityje.

Dokumentai užklijuotame ir užantspauduotame voke su užrašu ,,Pavasario mugės organizatoriaus parinkimo konkursui” priimami ir registruojami nuo 2022 m. gruodžio 8 d. iki gruodžio 27 d. Savivaldybės administracijos  Klientų aptarnavimo ir informavimo skyriuje (5 darbo vietoje) Laisvės al. 96, Kaunas. Išsamesnę informaciją suteiks Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Nomeda Prevelienė (Laisvės al. 96, 505 kab.): tel. (8-37) 42 40 73, 8 698 03055, el. paštas [email protected].

Konkurso komisijos posėdis vyks 2022 m. gruodžio 28 d.  14.00 val. 204 kab., Laisvės al. 96, Kaunas. Konkurso laimėtojas – Pavasario mugės organizatorius – bus paskelbtas Kauno miesto savivaldybės interneto  puslapyje  iki 2023 m. sausio 4 d. Susipažinti su konkurso sąlygomis konkurso dalyviai gali Savivaldybės interneto svetainėje – https://epaslaugos.kaunas.lt/paslaugos/informacijos-teikimas-del-pavasario-ir-rudens-mugiu-organizavimo/

Informacija konkurso dalyviams:

Laisvės al., Nepriklausomybės a., Vilniaus g.  yra valstybės saugomos teritorijos. Už leidimo įvažiuoti mechaninėmis transporto priemonėmis į valstybės saugomas teritorijas išdavimą yra privaloma Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimu nustatyta rinkliavos įmoka.

Mugės organizatorius įsipareigoja vadovautis Kauno mieste renginių organizatoriams galiojančia tvarka ir keliamais reikalavimais.

Konkursą vykdanti Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta konkurso komisija pasilieka teisę esant nepalankiai Covid-19 sergamumo situacijai Pavasario mugę atšaukti.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content