XVI-asis Lietuvos urbanistinis forumas

Gruodžio 2 d. 9–17 val. įvyks tradicija tapęs 16-asis Lietuvos urbanistinis forumas. Jis kvies pažvelgti į Lietuvos miestų problemas ir jų ateitį.

Šalies miestai ir miesteliai nuolat susiduria su iššūkiais, kylančiais dėl globalaus socio-ekonominio konteksto, lokalių geopolitinių įvykių bei besikeičiančio klimato. Tad renginyje bus svarstoma apie tai, kaip šių iššūkių kontekste kurti tvarią, saugią bei patogią gyventi, dirbti ir ilsėtis aplinką.

Forume vyks paskaitos bei interaktyvios diskusijos, savo patirtimi ir įžvalgomis dalinsis užsienio pašnekovai.

Registracija į forumą: bit.ly/urbanistinis-forumas. Daugiau informacijos ir programa: http://urbanistinisforumas.lt/.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content