Jaunimo darbuotojai iš Europos Kaune plėtojo emocinio intelekto įgūdžius

Lapkričio 8–16 d. Lekėčiuose vyko „Erasmus+“ programos mokymai „D.I.G. Deep“. Jie skirti padėti su jaunimu dirbantiems žmonėms didinti savo emocinį ir psichologinį atsparumą, plėtoti jų emocinį intelektą.

Mokymuose dalyvavo jaunimo darbuotojai iš 8 šalių: Lietuvos, Rumunijos, Šiaurės Makedonijos, Lenkijos, Nyderlandų, Ispanijos, Turkijos ir Slovėnijos.

Mokymus vedė aukšto profesionalumo lektorės Romy Alexandra Solomon ir Nora Taliga. Jų vedami mokymai grindžiami patirtinio mokymosi metodikomis.

Mokymų dalyviai drauge su lektorėmis siekė trijų tikslų:

  • didinti savo sąmoningumą, geriau pažinti save;
  • pasisemti įkvėpimo ir motyvacijos iš lektorių, vieni iš kitų, mokomosios literatūros;
  • įgytas žinias taikyti kasdieniniame gyvenime ir profesinėje veikloje.

Mokymus organizavo ir koordinavo asociacija „Aktyvistai“. Projekto dalyviai ne tik tobulino savo kompetencijas, jie domėjosi Lietuvos kultūra, lankėsi šių metų Europos kultūros sostinėje, taip pat aplankė Kauno miesto savivaldybę.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content