„Kauno sporto apdovanojimai 2022“: kviečia siūlyti nominantus ir rinkti favoritus

Kaunas penktą kartą skelbia geriausių miesto atletų, komandų, trenerių, sporto iniciatyvų bei naujai sužibėjusių talentų rinkimus. Kauniečiai kviečiami siūlyti pretendentus apdovanojimams iki lapkričio 16 d. Šiemet numatytos 9 kategorijos – laureatus rinks miestiečiai drauge su specialiai sudaryta komisija. Aukščiausius įvertinimus pelnę nominantai bus iškilmingai apdovanoti šventiniame renginyje.

„Pastarieji keleri metai Kaunui buvo ypatingi sporto infrastruktūros gausa: iš pagrindų atnaujinta „Bangpūčio“ irklavimo bazė, įrengtas futbolo maniežas su pripučiamu kupolu, po rekonstrukcijos atgimė legendinė Sporto halė, atidarytas „nuo nulio“ iškilęs olimpinių standartų baseinas ir Ledo rūmai, o viską vainikavo Dariaus ir Girėno stadionas. Šalia statomas ir lengvosios atletikos maniežas.

Sportininkai skambių laimėjimų pasiekia ilgu ir sunkiu darbu. Kaunas kaip reikiant pasistengė, kad mūsų mieste atletai turėtų kokybiškas sąlygas treniruotėms. Šie metiniai apdovanojimai – mūsų padėka jiems“, – kalbėjo Kauno savivaldybės tarybos Sporto, turizmo ir laisvalaikio komiteto pirmininkas Simas Sirtautas.

Kauno miesto savivaldybė nuo 2016 metų tęsia tradicija tapusius „Kauno sporto apdovanojimus“. Renginyje pagerbiami kauniečių nominuoti ir daugiausia simpatijų surinkę sportininkai, treneriai bei jų komandos.

Kauniečiai savo kandidatus gali siūlyti 9 kategorijose:

  • Metų sportininkas,
  • Metų sportininkė,
  • Metų sporto renginys,
  • Metų jaunasis sportininkas (iki 18 metų),
  • Metų jaunoji sportininkė (iki 18 metų),
  • Metų sportininkas/-ė su negalia,
  • Metų vyrų komanda,
  • Metų moterų komanda,
  • Metų treneris/-ė.

Teikiant kandidatą apdovanojimams, svarbu įvardinti nuveiktus darbus ar pasiekimus, akcentuojant jų reikšmę sporto srityje. Pasiūlymų laukiama iki lapkričio 16 d. el. paštu [email protected], o kilus papildomiems klausimams – kreiptis el. paštu [email protected] arba tel. (8 37) 73 05 58.

Balsavimas už pasirinktus nominantus vyks internetu. Daugiausia kauniečių bei apdovanojimų komisijos balsų surinkę laureatai bus pagerbti iškilmingame renginyje gruodžio 22 dieną.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content