Kviečiame teikti paraiškas nepriklausomų ekspertų atrankai vertinant „Iniciatyvos Kaunui“ projektus

Programą „Iniciatyvos Kaunui“ administruojanti Kauno miesto savivaldybė kviečia registruotis į nepriklausomų ekspertų, kurie gali atlikti projektų paraiškų vertinimą pagal kokybės kriterijus, duomenų bazę.

Pretendentams keliami šie reikalavimai: aukštasis universitetinis ar jam prilygintas išsilavinimas, nepriekaištinga reputacija ir patirtis Europos Sąjungos, tarptautinių institucijų, valstybės arba savivaldybės lėšomis finansuojamų projektų rengimo, vertinimo arba įgyvendinimo srityje. Svarbu gerai išmanyti viešojo administravimo subjektų veiklos principus. Be to, privalu turėti darbinės patirties, specialiųjų žinių ir įgūdžių srityje, kurioje atliekamas ekspertinis vertinimas.

Vertinimo ekspertais gali būti Lietuvos ir užsienio mokslo ir studijų institucijų, verslo, nevyriausybinių organizacijų, konsultacines ir ekspertines paslaugas teikiančių bei kitų organizacijų atstovai ar pavieniai asmenys. Siekiant užtikrinti objektyvų bei nešališką projektų paraiškų vertinimą, ekspertais negali būti savivaldybės tarybos nariai ir administracijos, tarybos bei mero sekretoriato darbuotojai.

Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas) bus naudojami tik programos „Iniciatyvos Kaunui“  paraiškų vertinimo ir analizės tikslais, bei bus prieinami tik Kauno miesto savivaldybės administracijos darbuotojams. Paraiškų rengėjų prašymu paraiškų vertinimo rezultatai bei išvados jiems gali būti pateikti, nenurodant ekspertų pavardžių ar kitos ekspertų tapatybę galinčios atskleisti informacijos.

Kandidatai turi pateikti išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijas ir laisvos formos gyvenimo aprašymą, kuriame būtų tiksliai įvardinta turima patirtis, įgūdžiai ir kompetencijos, reikalingos vertinti Programos „Iniciatyvos Kaunui“ projektus. Laiškų su dokumentais laukiama iki šių metų lapkričio 21 d. dienos el. pašto adresu laura.pauparytė@kaunas.lt.

Išsamesnę informaciją apie ekspertų darbą teikia Kauno miesto savivaldybės Strateginio planavimo, analizės ir programų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Laura Pauparytė (el. p. [email protected], tel. +37060677968) ir specialistė Jurgita Lukoševičienė (el. p. [email protected], tel. +37061149866).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content