Padėka Metų mokytojams – Kauno pedagogai įvertinti solidžiomis premijomis

Ne vienerius metus šalies švietimo reitinguose lyderiaujantis Kaunas tęsia gražią tradiciją – įvertinti ir apdovanoti nusipelniusius Kauno pedagogus. Šiemet už novatoriškas idėjas, išskirtinius ugdymo metodus ir pasiekimus penkiems mokytojams bus įteiktos 3 tūkst. eurų premijos. Antradienį tam vienbalsiai pritarė miesto taryba.

Daugiau kaip dešimtmetį Kaunas tęsia tradiciją simboliškai nusilenkti miesto pedagogams. Jiems apdovanojimai skiriami už praktinius nuopelnus, aktyvumą, kūrybiškumą darbe, naujų metodų diegimą, aukštus savo bei mokinių pasiekimus nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Šiais metais prieita ženklaus pokyčio – didėja premijų skaičius ir suma. Iki šiol jos siekdavo tūkstantį eurų ir būdavo teikiamos 3 mokytojams. Nuo šiol apdovanojami 5 pedagogai, o premijų dydis padidintas keliskart – iki 3 tūkst. eurų.

„Mokytojo misija turi ypatingą reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime. Pedagogai ne tik suteikia žinias, bet ir formuoja augančią kartą, ugdo jų pamatines vertybes, padeda rasti atsakymus ir į gyvenimiškus klausimus. Džiaugiamės galėdami įvertinti ir garsiai padėkoti jiems už įkvepiančius pasiekimus, kuriais didžiuojamės”, – kalbėjo Kauno tarybos narė, Švietimo ir kultūros komiteto pirmininkė Jūratė Elena Norvaišienė.

Šiemet Metų mokytojų premija atiteks 5 Kauno ugdymo įstaigų pedagogams:

  • Kauno 1-osios muzikos mokyklos fortepijono mokytojai Editai Matulionienei;
  • Kauno Šv. Roko mokyklos dailės mokytojai Gražvydai Andrijauskaitei;
  • Kauno S. Daukanto progimnazijos informacinių technologijų mokytojui Fernando Antunez Cid;
  • Kauno lopšelio-darželio „Vaikystė“ ikimokyklinio ugdymo pedagogei Editai Martinkėnienei;
  • KTU inžinerijos licėjaus matematikos mokytojai Vilijai Dabrišienei.

Premijų įteikimo ceremonija planuojama spalio 13 d. „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame koncerte Mokytojo dienai paminėti.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content