Viešojo transporto lengvata turintiems POLA korteles

Primename, kad asmenys, sergantys onkologinėmis ligomis, gali įsigyti viešojo transporto bilietą su 80 proc. nuolaida. Ji taikoma pateikus POLA kortelę ir asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

Su šia nuolaida galima įsigyti tolimojo, vietinio ar reguliaraus susisiekimo bilietą, leidžiantį važiuoti autobusais, traukiniais, taip pat naudotis laisvais ar keltais. Lengvata galioja visoje Lietuvoje.

POLA kortelę galima užsisakyti internete – www.pola.lt. Gyventojams būtina užpildyti registracijos duomenis ir pateikti ligos diagnozę patvirtinančius dokumentus. Kortelė išduodama nemokamai.

Transporto ir eismo organizavimo skyriaus informacija 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content