Informacija dėl eismo ribojimo Jonavos gatvėje

Nuo rugpjūčio 16 d. Žaliakalnyje prasidės paviršinių nuotekų surinkimo tinklų įrengimas. Kelininkai darbuosis: Širvintų 2-ajame take, Eigulių, Širvintų, Anykščių, Zanavykų, Biržų, Kapsų gatvėse. 

Darbai organizuojami taip, kad žmonėms sukeltų kuo mažiau nepatogumų. Šių gatvių gyventojams bus palikti pravažiavimai į namus

Pokyčiai padės gatvėse sumažinti vandens perteklių po didelių liūčių, nuotekos bus surenkamos tinkamai – neteršiant aplinkos.

Kelias savaites eismas bus ribojamas ir dalyje Jonavos gatvės. Iki rugsėjo 1 d. darbai vyks  tarp Kapsų ir Eigulių gatvių – tinklai bus sujungiami su naujai nutiestais Žaliakalnyje.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content