Viešojo transporto pokyčiai Drobės gatvėje

Nuo rugpjūčio 10 dienos, dėl AB „Kauno energija“ vykdomų darbų, bus ribojamas eismas Drobės gatvėje. Dėl remonto keičiasi 28-ojo autobusų maršruto trasa. 28-asis Tilto g.–Urmo turgus (Partizanų g.) maršrutas nuo A. Juozapavičiaus prospekto nukreipiamas iki Tilto gatvės.

Nuo rugpjūčio 10 dienos organizuojamas papildomas Nr.0 maršrutas Breslaujos g.–Drobės g., autobusai nuo stotelės
„Breslaujos g.“ važiuos K. Baršausko g., Breslaujos g., Prancūzų g., Švenčionių g., Drobės gatve iki stotelės „Drobės g.“, atgal autobusai važiuos tomis pačiomis gatvėmis.

Daugiau informacijos galite rasti http://www.stops.lt/kaunas/

 

Transporto ir eismo organizavimo skyrius

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content