Eismo ribojimai Rotušės aikštėje ir jos prieigose

Dėl motociklininkų renginio „Bike Show“ liepos 23 d. nuo 12 iki 13.30 val. bus ribojamas automobilių eismas Rotušės aikštėje ir jos prieigose. Nurodytu laiku vairuotojai raginami vengti kelionių Šv. Gertrūdos, A. Jakšto ir Muitinės gatvėmis.

Motociklų kolona iš Rotušės aikštės į S. Dariaus ir S. Girėno aerodromą važiuos A. Jakšto g. , Šv. Gertrūdos g. , E. Ožeškienės g., K. Donelaičio g., Vytauto pr., K. M. Čiurlionio g., Kaunakiemio g., Prietilčio g., Karaliaus Mindaugo pr., Vytauto Didžiojo (Aleksoto) tiltu, Veiverių g. ir Europos pr.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content