Viešojo transporto pokyčiai Aleksote

Liepos 25 dieną Alyvų ir J. Pabrėžos gatvių sankryža uždaroma remontui. Dėl to keisis 20-ojo ir 35-ojo autobusų maršrutų trasos.

20-asis maršrutas nuo Veiverių gatvės nukreipiamas į Seniavos pl., Bitininkų gatvę iki galinės maršruto stotelės „Prezidento V. Adamkaus gimnazija“.
35-asis maršrutas trumpinamas iki stotelės „Freda“, o 35A maršruto autobusai nuo Seniavos plento nukreipiami O. Milašiaus gatve iki J. Pabrėžos g., toliau važiuoja įprasta trasa iki stotelės „Freda“.

Nuo liepos 25 dienos organizuojami papildomi maršrutai:

30-asis autobusas kursuos maršrutu: Seniavos pl.–Europos pr.–Freda. Autobusai važiuos J. Pabrėžos g., O. Milašiaus g., Seniavos pl., Veiverių g., Europos prospektu.

60-asis autobusas važiuos maršrutu: J. Pabrėžos g. –Freda. Autobusai stos Europos pr., Veiverių g., Seniavos pl., O. Milašiaus ir J. Pabrėžos  gatvėse.

Daugiau informacijos rasite: www.stops.lt/kaunas/

 

Transporto ir eismo organizavimo skyrius

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content