Kompensacija šilumos tinklų modernizavimui

Siekiant sumažinti gyventojų sąskaitas už šildymą, valstybė siūlo paramą. Ja galima kompensuoti iki 80 proc. mažosios renovacijos kaštų. Iš viso šiemet tam numatyta skirti 4 mln. Eur. Teikti paraiškas Aplinkos projektų valdymo agentūra kvies nuo liepos 20 d.

Brangstant pagrindinės šilumos energijos gamybos kuro žaliavoms, gyventojams siūloma galimybė patiems reguliuoti šiluminės energijos sunaudojimą bei palaikyti pageidaujamą temperatūrą patalpose.

Rekonstruotas šilumos punktas su pertvarkytomis šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemomis šilumos suvartojimą gali sumažinti 15–20 proc., o investuotos lėšos gali atsipirkti per 3–5 metus.

Liepos 20–25 d. Aplinkos projektų valdymo agentūra kviečia teikti paraiškas daugiabučių namų elevatorinių šilumos tinklų pakeitimui į naujus automatizuotus šilumos punktus ar senųjų modernizavimui.

Paraiškas mažajai renovacijai teikti gali: daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų valdytojai, savivaldybės energinio efektyvumo didinimo programos įgyvendinimo administratoriai, šilumą teikiančios įmonės, taip pat ir kiti asmenys, įgalioti daugiabučio namo butų bei kitų patalpų savininkų.

Energetikos ministerijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content