Dėl viešojo transporto liepos 5–6 dienomis

Jau šį trečadienį Kaunas švęs Valstybės dieną. Gyventojų patogumui, liepos 5–6 dienomis suplanuoti papildomi viešojo transporto maršrutai. Šventinę dieną autobusai ir troileibusai gyventojus miesto gatvėmis veš nemokamai.

Liepos 5–6 dienomis, apie 23.30 val., pasibaigus festivalio „Operetė Kauno pilyje“ renginiams, iš stotelių „Kauno pilis“ keleivius veš:

  • 5-ojo (tik link Petrašiūnų)
  • 15-ojo (tik link galinės stotelės „Partizanų g.“)
  • 18-ojo (tik link VDU žemės ūkio akademijos)
  • 20-ojo (tik link galinės stotelės „Prezidento V. Adamkaus gimnazija“)
  • 37-ojo, 40-ojo, 47-ojo (tik link galinės stotelės Onkologijos ligoninė) maršrutų autobusai
  • 4-ojo (tik link Vaidoto g.), 2-ojo, 10-ojo, 11-ojo maršrutų troleibusai

Transporto ir eismo organizavimo skyriaus informacija

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content