Kauno mero komandą sustiprino nauja patarėja – Karina Paulauskienė

Savivaldybėje darbą pradėjo nauja Visvaldo Matijošaičio patarėja. Ilgametę ir įvairiapusę teisinio darbo patirtį turinti Karina Paulauskienė nuo šiol koordinuos švietimo, sporto ir daugiabučių administravimo sritis. 

Praėjusią savaitę V. Matijošaičio patariamuoju balsu tapo K. Paulauskienė. Naujoji mero patarėja švietimo, sporto ir daugiabučių administravimo srityse taikys daugiau kaip 15 metų teisinio darbo patirtį. 

„Karina prisijungė su labai konkrečiu tikslu – diegti naujoves ir tobulinti esamus procesus. Neabejoju, kad jos solidi patirtis ne tik leis susidoroti su patikėtais darbais, bet ir pagerinti kauniečiams teikiamų paslaugų kokybę“, – kalbėjo Kauno miesto savivaldybės meras Visvaldas Matijošaitis. 

Pasak mero, nors Kaunas dideliais žingsniais tobulėja visose srityse, tai nėra pagrindas sustoti siekiant tolesnio progreso. 

Naujajai patarėjai patikėta identifikuoti problemas koordinuojamose srityse, remiantis teisinių bazių ir kitų duomenų analizėmis. Pagal jas teikti rekomendacijas miesto vadovams, skyrių vedėjams ir miesto įstaigoms. Tokiu būdu jie galės efektyviau planuoti darbus bei diegti patobulinimus. 

„Džiaugiuosi galimybe prisidėti prie Kauno miesto augimo ir dėkoju už pasitikėjimą. Šiuo metu analizuoju esamą situaciją Kaune, vykdomas programas ir iniciatyvas. Taip pat įsiklausau į miesto vadovų, skyrių vedėjų ar įstaigų lūkesčius. Dauguma pozityvių pokyčių matomi plika akimi, tačiau  jau turiu idėjų, kuria linkme miestas galėtų tobulėti“, – pasakojo naujoji mero patarėja Karina Paulauskienė.

Artimiausiuose planuose – siekis gerinti neformalaus ugdymo prieinamumą visiems miesto vaikams bei suvienodinti tam skiriamą finansavimą. Dar viena svarbia atsakomybe taps „Tūkstantmečio mokyklos“ pažangos programos įgyvendinimas.

Mero patarėja užsibrėžė daugiau dėmesio skirti sportui. Čia keliamas tikslas infrastruktūrą maksimaliai atverti kuo didesniam gyventojų ratui ir pilnavertiškai ją išnaudoti. Taip pat siekiama peržiūrėti ir patobulinti sporto trenerių motyvacinę sistemą.

Siekiant užtikrinti, kad kauniečiai jaustųsi savo namų šeimininkais ir gautų kokybiškas paslaugas – bus peržiūrėtas daugiabučių administravimo apmokestinimo teisinis reglamentavimas.   

Be K. Paulauskienės, mero patarėju ryšiams su visuomene dirba Tomas Jarusevičius. 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content